Strzelnica

W ramach działalności szkoleniowej posiadamy własne zaplecze szkoleniowo - socjalne oraz taktyczną strzelnicę wewnętrzną wyposażoną w wentylację mechaniczną, stanowiska strzeleckie wraz z tarczociągami.

Nasze podejście do strzelectwa odróżnia nas od typowych strzelnicach komercyjnych.

Przede wszystkim posługujemy się bronią bojową o przeznaczeniu szkoleniowym, a nasi Instruktorzy kładą główny nacisk na zrozumienie zasad bezpieczeństwa i naukę świadomego używania broni.

Godziny i warunki wstępu

WARUNKI WSTĘPU DLA OSÓB BEZ WŁASNEJ BRONI

Państwa wizyta odbywa się w nieodłącznej obecności Instruktora, który zajmuje się całą organizacją pobytu.
Instruktorzy pomogą wybrać PAKIET strzelecki, wprowadzą w zasady bezpieczeństwa, wyposażą w ochronniki wzroku i słuchu oraz poprowadzą krok po kroku każdy z elementów strzelania.

Wstęp możliwy jest poprzez wcześniejsze umówienie się pod numerem +48 510 271 711

Wizyty umawiamy w dniach:

  • piątek w godzinach 16:00 – 19:00
  • sobotę w godzinach 14:00 – 17:00

GODZINY WSTĘPU DLA OSÓB Z WŁASNĄ BRONIĄ

Dla osób z uprawnieniami i własną bronią nasz obiekt dostępny jest:

  • od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 – 16:00
  • piątek 08:00 – 19:00
  • sobotę w godzinach 14:00 – 17:00

Jeżeli zaistnieje potrzeba umówienia na  inne godziny, prosimy o kontakt pod wskazany wyżej numer telefonu. W celu uniknięcia nieporozumień i nałożenia się rezerwacji lub szkoleń, każdorazowo przed przyjazdem  prosimy o kontakt +48 510 271 711
Jeśli planujecie przyjazd z osobami towarzyszącymi wymagamy uprawnienia “prowadzący strzelanie” oraz niezbędnego doświadczenia aby we własnym zakresie na naszej strzelnicy poprowadzić strzelanie.

Pakiety / Vouchery

Dla osób nie posiadających własnej broni przygotowaliśmy ofertę indywidualną w postaci pakietów strzeleckich i Voucherów strzeleckich.

Pakiety Strzeleckie dostępne są bezpośrednio przed rozpoczęciem strzelania, kiedy Instruktorzy wytłumaczą i doradzą który pakiet wybrać ze względu na rodzaj broni oraz ilość amunicji. Wystarczy jedynie umówić wizytę pod nr +48 510 271 711, a pakiet dobierzemy na miejscu.

Vouchery Strzeleckie dostępne w naszej sprzedaży stanowią świetną formę ozdobnego podarunku, a także gwarantują emocje w momencie wizyty i realizacji.
Wartość Vouchera uzależniona jest od wybranego dla osoby  Pakietu strzeleckiego. Bez problemu pomożemy wybrać i doradzimy co indywidualnie byłoby najlepsze.
Termin realizacji otrzymanego Vouchera  to 1 rok od czasu zakupu, data zakupu widnieje na dokumencie.

Korzystając z pakietów i voucherów strzeleckich, każdy uczestnik otrzymuje pełne wsparcie i opiekę Instruktora. Nie ukrywamy żadnych kosztów. Przeszkolenie, zasady bezpieczeństwa, środki ochrony osobistej, stanowisko, tarcze strzeleckie oraz broń i amunicja są zawarte w cenie. 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, podczas strzelań obowiązuje zakaz samodzielnego fotografowania i filmowania. Po zakończeniu strzelania Instruktorzy umożliwiają wykonanie w sposób kontrolowany własnego zdjęcia.

Zapoznaj się z naszymi pakietami strzeleckimi PAKIET oraz Voucherami VOUCHER
Kontakt +48 510 271 711

Oferta Grupowa

Organizujemy strzelania grupowe pod określone zamówienie. Dostosowujemy program strzelań, czas trwania oraz ilość amunicji. W zależności od wielkości i ilości grup, nasi Instruktorzy prowadzą zajęcia równolegle w sali wykładowej oraz na strzelnicy.

Dbamy o to aby Państwa zajęcia były prowadzone bezpiecznie i na najwyższym poziomie. Udostępniamy nasze środki ochrony indywidualnej oraz wyposażenie obiektu w celu osiągnięcia komfortu.

Warunki wynajmu

Wynajem strzelnicy oraz sali wykładowej dedykowany jest jedynie dla osób, które spełniają wymagane przez nas kryteria, a także posiadają niezbędną dokumentację umożliwiającą prowadzenie zajęć strzeleckich. Każdorazowy wynajem strzelnicy wiąże się z indywidualnym uzgodnieniem  pomiędzy Protectal a Najemcą oraz określeniem specyfiki prowadzonych zajęć. Jedną z naszych najważniejszych wartości jest bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie obiektu.

Wyposażenie

Strzelnica Protectal jest obiektem atestowanym, w pełni dostosowane do charakteru prowadzonej działalności. Potwierdzają to protokoły przeprowadzonych kontroli służb państwowych. Posiadana przez nas broń oraz wyposażenie strzeleckie spełniają wszystkie wymagania dotyczące komercyjnego użytkowania.

20 metrowa strzelnica z dostępem do sześciu stanowisk strzeleckich, magazynu broni, sali multimedialnego-konferencyjnej oraz zaplecza socjalnego umożliwia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie zachowując wymagane standardy bezpieczeństwa.

Protectal Team strzelecki

Wszystko zaczyna się od marzeń, a tak naprawdę od pierwszego kroku w ich kierunku. Zapraszamy do naszego grona, szkoleń i treningów, wspólnego zrozumienia tematu, a także zawodowego rozwoju.
Wielu z naszych adeptów rozpoczęło swoją drogę od pierwszej wizyty na naszej strzelnicy, aby po latach zajmować pierwsze miejsca podium lub realizować operacje w strukturze służbowej.