Zabezpieczenia techniczne

Nasi technicy projektują, optymalizują i wykonują zaawansowane systemy zabezpieczeń technicznych dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów. Przede wszystkim zapewniamy rzetelne podejście do każdego projektu i realizacji. Niezależnie od decyzji, czy wybiorą Państwo indywidualnie automatykę budowlaną, instalacje elektryczne, systemy kamer CCTV do domu lub małej firmy, czy w grę wchodzić będą zaawansowane instalacje teletechniczne, wszystko zaprojektowane zostanie od podstaw i wprowadzone do infrastruktury obiektów z należytą dokładnością.

Ekspertyza poziomu zabezpieczeń

Prowadzone przez nas ekspertyzy oparte są na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz szczegółowej analizie każdego podzespołu badanego systemu. Prowadzimy testy, wyszukujemy braki i błędy działania w celu przedstawienia raportu zawierającego rzeczowe podsumowanie. Powstałe na bazie raportu wnioski służą do opracowania planów naprawy, projektów modernizacji lub kompleksowej opcji wymiany w kierunku nowoczesnej technologii.

Modernizacja systemów

Kompleksowo zajmujemy się wdrażaniem całkowicie nowych rozwiązań, które powstają z myślą o jeszcze sprawniejszej i efektywniejszej pracy Państwa Obiektu. 

Przebudowy i modernizacje w wykonaniu naszego zespołu są prowadzone w taki sposób, aby możliwe było normalne prowadzenie działalności przez naszych kontrahentów w ciągu dnia. Dokładamy wszelkich starań, by proces zmiany przebiegał w sposób jak najmniej dotkliwy zarówno dla Państwa, jak i Państwa klientów. Oferujemy możliwość implementacji nowych rozwiązań dopasowując się do oczekiwań i potrzeb klienta. W ramach przebudów i modernizacji wykonujemy m.in. prace takie jak:

 • dostosowanie systemów do zmian aranżacji
 • rozplanowanie kamer i świateł,
 • przebudowy i prowadzenie nowych instalacji,
 • modernizacja i implementacja nowych systemów sygnalizacji
 • standaryzacja rozdzielnic elektrycznych.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad modernizacją infrastruktury swojego obiektu lub nad jego gruntowną przebudową – gorąco zachęcamy do kontaktu. Podczas konsultacji przedstawimy rozwiązania i ich rachunek efektywności ekonomicznej. Wstępny kosztorys wykonamy nie obciążając Państwa kosztami.

Systemy Alarmowe i KD

Tworzymy i montujemy nowoczesne instalacje alarmowe dla klientów indywidualnych oraz systemy kontroli dostępu złożone z wielu elementów współpracujących ze sobą dla klienta instytucjonalnego.
Przy projektowaniu i budowie bazujemy na jakościowo najlepszych i sprawdzonych podzespołach, które przy odpowiedniej obsłudze służą  niezawodnie przez lata.

Aktualnie dostępne technologie pozwalają na tworzenie bardzo rozbudowanych systemów kontroli dostępu i powiadamiania. Istnieje możliwość kontroli praktycznie każdego procesu, który odbywa się w ramach kontrolowanej strefy. Dzięki takim rozwiązaniom w sposób błyskawiczny administrator ma możliwość zarządzać dostępem, nadawać i odbierać uprawnienia, kontrolować liczbę osób ewakuowanych lub ciągle przebywających w strefie zagrożenia lub pożaru. 

W zależności od potrzeb wykonamy mały system sterowany i kontrolowany ze smartfona. Zaprojektujemy i zbudujemy sieć urządzeń, która będzie zarządzana ze stanowiska nadzoru i kontroli jednostki organizacyjnej.

Nasze systemy zabezpieczeń technicznych dedykowane są dla najbardziej wymagających klientów i przedsiębiorstw, których głównym priorytetem jest ochrona swojego know how oraz własności intelektualnej.

Systemy Monitoringu CCTV

Tworzymy i montujemy nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego dla klientów indywidualnych oraz telewizję przemysłową złożoną z wielu elementów współpracujących ze sobą dla klienta instytucjonalnego. Przy projektowaniu i budowie bazujemy na kamerach cyfrowych i rejestratorach, które procesują obraz w wysokiej jakości. Zainwestowane środki w instalację CCTV monitoringu zwracają się bardzo szybko przy pozyskiwaniu materiałów dowodowych, kiedy dochodzi do włamania, kradzieży, uszkodzenia mienia lub innych niefortunnych zdarzeń. Ponadto kamery obecne w budynku działają również prewencyjnie i mogą odwieść od czynu potencjalnego złodzieja.

Aktualnie wykorzystywane technologie pozwalają na uzyskanie bardzo szczegółowego obrazu wraz z dźwiękiem. Istnieje możliwość instalacji zestawu kamer, które są dodatkowo wyposażone w moduły analityczne wykrywające ruch po przekroczeniu wyznaczonej wirtualnej strefy. Dzięki takiemu rozwiązaniu  informacja o potencjalnym zagrożeniu przekazywana jest na bieżąco co daje możliwość podjęcia natychmiastowej reakcji w przypadku pojawienia się intruza w obiekcie.

W zależności od potrzeb wykonamy mały system dla domu i firmy lub zaprojektujemy i zbudujemy, zintegrowany z systemem alarmowym zaawansowany system monitoringu CCTV​ posiadający analitykę obrazu służącą  do pracy agentom ochrony lub operatorowi stacji monitorowania.

Automatyka Budynkowa BMS

Tworzymy i montujemy nowoczesne systemy BMS (z ang. Building Management System ) to systemy automatyki budynkowej, które dają możliwości monitorowania i zarządzania wszystkimi urządzeniami i systemami znajdującymi się w budynku i jego otoczeniu. System wykorzystywany do zarządzania instalacjami oświetleniowymi, grzewczymi, klimatyzacyjnymi czy alarmowymi, umożliwia wygodniejsze i efektywniejsze ich stosowanie, a nawet na przekształcenie budynku w obiekt typu Smart House – Inteligentny.

Poza tradycyjnymi instalacjami elektrycznymi obecnie w obiektach montujemy systemy bezpieczeństwa BMS

 • system kontroli dostępu i wjazdu
 • system sygnalizacji włamania i napadu
 • system sygnalizacji pożaru
 • system detekcji gazów
 • system ochrony przed zalaniem
 • symulacja obecności
 • sterowanie zewnętrznymi roletami okiennymi
 • system zasilania gwarantowanego
 • sterowanie systemami w stanach alarmowych
 • sterowanie ogrzewaniem/chłodzeniem i wentylacją
 • sterowanie oświetleniem
 • system monitoringu zużycia energii i mediów
 • system zarządzania i optymalizacji dystrybucji oraz zużycia energii i mediów
 • system zarządzania poborem mocy i energii elektrycznej
 • system zasilania gwarantowanego

   

Instalacje teletechniczne

Oferujemy różnego rodzaju instalacje elektryczne oraz teletechniczne, które są dopasowywane do potrzeb klienta. Bierzemy czynny udział w całym procesie, począwszy od projektowania i wykonania po odbiór i obsługę okresową.
Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, współpracując z coraz większą liczbą klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalne wykonanie wszelkich typów instalacji – zarówno nisko-, jak i wysokoprądowe. Zapewniamy kompetentne doradztwo techniczne na każdym etapie projektu, nie boimy się tematów trudnych niezależnie od stopnia skomplikowania.

Wsparcie i Konsultacje Online

Zapraszamy do kontaktu i umówienia konsultacji podczas której nasi specjaliści pomogą Państwu w nurtujących kwestiach. O ważnych sprawach najlepiej porozmawiać – bezpieczeństwo jest tego warte.